fbpx

Strona główna > Oferty pracy >

Praca biurowa – archiwizacja dokumentów NOWY SĄCZ

Nowy Sącz

Agencja zatrudnienia DG Kadry to firma z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku pracy. Od lat specjalizujemy się w łączeniu Pracodawców z najlepszymi Kandydatami. W ramach swoich linii biznesowych DG kadry realizuje usługi pracy tymczasowej i rekrutacji stałych. Numer KRAZ 6791.

Poszukujemy młodych, ambitnych, zaangażowanych osób do prostych prac biurowych.

Lokalizacja: Nowy Sącz

  • Praca od poniedziałku do piątku na okres sierpień – wrzesień.

Oferujemy: Stawkę godzinową 28,10 zł. Zatrudnienie w oparciu o umowę na zlecenie,

Zakres obowiązków: pakowanie, archiwizacja i spis dokumentacji. Nie wymagamy doświadczenia! Wszystko pokażemy i wyjaśnimy!

Status ucznia/studenta mile widziany!

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły, nową energię i osoby.

Wyślij aplikację – możesz zrobić to już teraz! Lub zadzwoń na nr: Marek 504164376;

Zapraszamy!

Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami bezpośrednio, abyśmy mogli poznać Twoje umiejętności i zaprosić Cię do naszego zespołu!

    Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe