fbpx

Strona główna > Oferty pracy >

Nastawiacz maszyn – Pabianice

Pabianice

Agencja zatrudnienia DG Kadry to firma z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku pracy. Od lat specjalizujemy się w łączeniu Pracodawców z najlepszymi Kandydatami. W ramach swoich linii biznesowych DG kadry realizuje usługi pracy tymczasowej i rekrutacji stałych. Numer KRAZ 6791.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nastawiacz maszyn

Lokalizacja: Pabianice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn do produkcji żarówek i komponentów do żarówek;
  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn – konserwacja i przeprowadzanie drobnych napraw;
  • Realizacja założonych celów ilościowych i jakościowych;
  • Prowadzenie pomiarów i kontroli oraz korygowanie procesów;
  • Aktywny udział w programach poprawiających efektywność i bezpieczeństwo pracy.

Wymagnia:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne;
  • Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki;
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych – mile widziane;
  • Dyspozycyjność – system pracy: 4 brygady, 3 lub 2 zmiany.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie będącej liderem innowacyjnego oświetlenia samochodowego;
  • wynagrodzenie: 4700 – 5500 zł brutto + dodatek za pracę w systemie 4 brygadowym i dodatek za pracę w nocy
  • Docenianie i nagrody dla pracowników w ramach: Programu Motywowania, Programu KAIZEN, Współzawodnictwa Polepszeń Jakości (QIC) i Programu Poleceń Pracowniczych;
  • Opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski;
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia z okazji Świąt, imprezy i paczki świąteczne dla dzieci pracowników).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy

Tel. +48 798 136 587

@: marcin@dgkadry.pl

Zapraszamy również na naszą stronę internetową: www.dgkadry.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami bezpośrednio, abyśmy mogli poznać Twoje umiejętności i zaprosić Cię do naszego zespołu!

    Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe