fbpx

Strona główna > Oferty pracy >

Sprzedawca/Kasjer

Warszawa

Agencja zatrudnienia DG Kadry to firma z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku pracy. Od lat specjalizujemy się w łączeniu Pracodawców z najlepszymi Kandydatami. W ramach swoich linii biznesowych DG kadry realizuje usługi pracy tymczasowej i rekrutacji stałych. Numer KRAZ 6791.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Stawka: 27,70 zł brutto/h + 300-400 zł brutto premii m-c

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów w sklepie,
  • Obsługa urządzeń (kasa,terminal, krajalnica),
  • Przyjmowanie dostaw,
  • Dbanie o porządek, estetykę w sklepie,
  • Wykładanie towarów na półki,
  • Dbanie o prawidłowe rozmieszczenia i ceny,
  • Obsługa klientów, doradzanie klientom.

Wymagamy:

  • Pierwszych doświadczeń w pracy w obsłudze klienta,
  • Znajomości i umiejętności obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
  • Książeczki sanepidowskiej,
  • Zaangażowania i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia,
  • Pracę w systemie zmianowym, zgodną z grafikiem,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Możliwość pogodzenia nauki z pracą.

Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami bezpośrednio, abyśmy mogli poznać Twoje umiejętności i zaprosić Cię do naszego zespołu!

    Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe