fbpx

Strona główna > Oferty pracy >

Pracownik produkcyjny ze statusem ucznia – Słupca od zaraz

Słupca

🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja zatrudnienia DG Kadry to firma z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku pracy. Od lat specjalizujemy się w łączeniu Pracodawców z najlepszymi Kandydatami. W ramach swoich linii biznesowych DG kadry realizuje usługi pracy tymczasowej i rekrutacji stałych. Numer KRAZ 6791.

Poszukujemy młodych, ambitnych, zaangażowanych osób do prostych prac produkcyjnych.

Lokalizacja: Słupca

Praca od poniedziałku do piątku na okres czerwiec – sierpień.

Wymagane badanie sanitarno-epidemiologiczne oraz ukończone 18 lat.

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 27,70,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę na zlecenie,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Zakres obowiązków:

  • pakowanie, przepakowywanie, składanie prostych zleceń produkcyjnych na różnych działach.

Nie wymagamy doświadczenia!

Wymagania:

  • Status ucznia/studenta (obowiązkowo),
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22),
  • Gotowość do pracy przez okres 3 miesięcy od czerwca do sierpnia,
  • Motywacja i chęci do pracy.

Jesteśmy zawsze otwarci na nowe pomysły, nową energię i osoby.

Przekonaj się, że pracę da się lubić!

Jak do nas dołączyć? Wyślij aplikację – możesz zrobić to już teraz! Lub zadzwoń na nr: 515 586 562

Poczekaj na kontakt z naszej strony – Umówimy się z Tobą na spotkanie rekrutacyjne, na którym Ty lepiej poznasz naszą firmę, a my Ciebie.

Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami bezpośrednio, abyśmy mogli poznać Twoje umiejętności i zaprosić Cię do naszego zespołu!

    Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe