fbpx

Strona główna > Oferty pracy >

Magazynier bez UDT – Ożarów Mazowiecki

Łódź

🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja zatrudnienia DG Kadry to firma z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku pracy. Od lat specjalizujemy się w łączeniu Pracodawców z najlepszymi Kandydatami. W ramach swoich linii biznesowych DG kadry realizuje usługi pracy tymczasowej i rekrutacji stałych. Numer KRAZ 6791.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Magazyniera bez UDT

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Zmiany : 6:00-14:00, 14:00-22:00

Stawka: 31,50 zł brutto/h

Zakres obowiązków :

  • załadunek/rozładunek ( ładunki do 30 kg, sporadycznie 50 kg),
  • pakowanie,
  • kompletacja,
  • konfekcjonowanie,
  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • status studenta lub ucznia (mile widziane),
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia z możliwością zatrudnienia na stałe,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę zmianową,
  • możliwość łączenia nauki z pracą.

Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami bezpośrednio, abyśmy mogli poznać Twoje umiejętności i zaprosić Cię do naszego zespołu!

    Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe